hpduovistacentrino

HP Compaq 6910p – Biznesowa ekstraklasa

Wiek eksponatu: 18 lat

Seria HP Compaq P zastąpiła wcześniejszą serię Evo i w wydaniu biznesowym prezentowała linię High-End. W 2008 roku zastąpiła ją seria EliteBook.

Prezentowany laptop jest “pancernym”, kanciastym i bardzo wydajnym 14-calowym kombajnem do wszelakich zastosowań biznesowych.

Został wyposażony w mocny procesor serii Core2 Duo – w technologii Intel Centrino integruje kontroler WiFi oraz chipset komputera, co pozwoliło na uzyskanie o wiele lepszej wydajności energetycznej. Dodatkowym atrybutem sprawiającym, że prezentowany laptop jest zadziwiająco wszechstronny, to obsługa dwóch baterii, stacja dokująca pozwalająca na podłączenie praktycznie wszystkiego, co przywykliśmy podłączać do komputera stacjonarnego – dodatkowych monitorów (cyfrowo i analogowo), głośników, drukarek (przez USB/LPT) i czego tylko dusza zapragnie. Wracasz do biura, kładziesz laptopa na stacji i w sekundę masz do dyspozycji potężny komputer stacjonarny. Wbudowany modem 3G pozwala na korzystanie z internetu w dowolnym miejscu jeżeli tylko znajduje się w zasięgu sieci komórkowej.

Laptop może być wykorzystywany w bankowości, co umożliwiają wbudowane zabezpieczenia jak czytnik linii papilarnych czy czytnik kart personalnych.

Laptop posiada wbudowany układ graficzny Intela, co sprawia że jego bezawaryjne działanie jest praktycznie niezagrożone. W tej konstrukcji praktycznie nie ma się co popsuć.

Znajdujący się na przedniej ścianie odbiornik IrDa pozwala na korzystanie z funkcji multimedialnych Windows Media Center, wbudowanych w Windows Vista.

Dbamy o to, aby nasze opisy były jak najbardziej wiarygodne. Zauważyłeś błąd?
Skontaktuj się z nami

Kategoria:

Komputer

Rok

2006

Procesor

Intel Core 2 Duo

Dodatkowe materiały

Wasze wspomnienia

Na razie brak wspomnień o tym eksponacie.

Opisz swoje wspomnienia o „HP Compaq 6910p – Biznesowa ekstraklasa”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.