hpduovistanv2centrino

HP Pavilion DV6700

Wiek eksponatu: 17 lat

Gdy kończyła się era Windowsa XP, korporacja HP postanowiła wydać wraz z systemem Windows Vista nową serię multimedialnych domowych laptopów serii Pavilion DV.

W stosunku do produkowanych w poprzednich latach siermiężnych plastikowych laptopów, HP postanowiło wydać serię komputerów o błyszczącej obudowie z nadrukowanym wzorem, połączonej z chromowanymi elementami. Efektem była bardzo zgrabna konstrukcja wyposażona we wszystkie możliwe udogodnienia, pozwalające na korzystanie z nowej Visty w jak najbardziej komfortowy sposób.

Błyszcząca matryca daje efekt czystości i przejrzystości obrazu, co bardzo dobrze komponuje się z efektem okien “Aero”. Mocny procesor serii Core2 Duo w technologii Intel Centrino integruje kontroler WiFi oraz chipset komputera, co pozwoliło na uzyskanie o wiele lepszej wydajności energetycznej.

W gnieździe PCMCIA schowany jest pilot do obsługi systemu a w szczególności wbudowanego centrum multimedialnego Windows Media Center oraz dostarczonego przez HP Quick Play. Wbudowany odtwarzacz DVD i opcja montażu tunera telewizyjnego wewnątrz, powodowały że komputer mógł nam zastąpić wszystkie domowe multimedia i to w mobilnym wydaniu.

Na płycie zamontowana jest karta grafiki GeForce od nVidia pozwalająca na granie w gry, ale na niższych detalach.

Seria DV zdobyła w naszym kraju dużą popularność, ale niestety większość egzemplarzy zakończyło swój żywot ze względu na wady fabryczne układów graficznych.

Nasz egzemplarz należy do bezawaryjnych w porównaniu z innymi konfiguracjami i jak dotąd nie sprawia żadnych problemów (źródło).

Dbamy o to, aby nasze opisy były jak najbardziej wiarygodne. Zauważyłeś błąd?
Skontaktuj się z nami

Kategoria:

Komputer

Rok

2007

Procesor

Intel Core 2 Duo

Dodatkowe materiały

Wasze wspomnienia

Na razie brak wspomnień o tym eksponacie.

Opisz swoje wspomnienia o „HP Pavilion DV6700”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.