Noc Muzeów 2018 już 19 maja! Interaktywna wystawa komputerów oraz klasycznych samochodów.

Już w przyszłą sobotę, 19 maja o godzinie 18:00 rozpocznie się kolejna Noc Muzeów.

Po zeszłorocznym sukcesie, w tym roku ponownie organizujemy interaktywną wystawę komputerów. Na terenie Motodromu równolegle odbędzie się wystawa pojazdów klasycznych i zabytkowych organizowana przez Automobilklub Łódzki oraz Łódzki Ruch Klasyków.

Tegoroczne zainteresowanie odwiedzających wydaje się ponadprzeciętne, dlatego już dziś zapraszamy wszystkich zwiedzających do punktu nr. 22 (Motodrom, Drewnowska 147) na mapie instytucji otwartych w tę magiczną noc.

Zapraszamy wszystkich spragnionych przeszłości w godzinach 18:00 – 02:00.