optimuswinxpc4

Optimus Optitech DXC1700 – ostatni rok spokoju Optimusa

Prezentowany model jest jednym z ostatnich przed zniszczeniem Optimusa przez organy skarbowe. W 2002 roku prezes Roman Kluska został Aresztowany za rzekome wyłudzenie podatku VAT a sama firma popadła w problemy finansowe i wizerunkowe…

Prezentuje biurową wersję komputera, w którym pierwszy raz zastosowano podstawkę procesora Willamette na 478 pinów – tu Celeron 1,7GHz.

To był czas, gdy więcej sprzedawało się komputerów z Windowsem 98 lub Millenium gdyż ludzie nie mieli jeszcze wystarczającego zaufania do nowego systemu XP (tu wersja domowa Home) i bali się braku kompatybilności ulubionych programów.

SKU: 300.019.270 Kategoria:

Rok 2001
Procesor Intel Celeron (P4)
Architektura procesora Willamette
FreeDVD
VPlayer
Winamp
Tytuł gry Bridge Builder (2002)
Deluxe Ski Jump (1999)
E-racer (2001)
Kurka Wodna (2001)
Legacy of Kain: Soul Reaver 2 (2001)